Jsme Dita - družstvo s dlouholetou tradicí a nejrůznějšími výrobky

- Jihočeská společnost Dita Tábor existuje na českém trhu již více než 55 let, byla založena už v roce 1956. Za tuto dobu se táborské výrobní družstvo invalidů zařadilo po bok nejdůležitějších českých firem s různorodými výrobky hojně žádanými nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí - Dita Tábor VDI (výrobní družstvo invalidů) exportuje 80 procent své produkce do zemí Evropské unie a ostatních států.

- Vedle dlouholeté tradice přispívají ke kvalitě výrobků společnosti hlavně moderní technologie. Výroba ve všech čtyřech divizích, mezi něž patří kovovýroba, výroba textilu, plastu a specializované montáže, se pomocí neustálých inovací stále rozvíjí a zdokonaluje. Díky tomu mohou všechny obory činnosti a jejich výrobky prokázat svou kvalitu skvělými referencemi od klientů.

- Ještě v jedné oblasti však podnik Dita Tábor na českém trhu vyniká. Jedná se o neobvykle velký podíl zdravotně znevýhodněných lidí mezi zaměstnanci společnosti. Z celkového počtu 280 zaměstnanců je to dokonce 65 procent. Na pracovištích vedle sebe pracují zdraví lidé a zdravotně handicapovaní občané a družstvo tak dokazuje, že i na tomto jedinečném spojení může úspěšná společnost položit pevné základy a nabídnout tak handicapovaným lidem smysluplné pracovní pozice.

- Společnost Dita VDI je jediná v České republice, která získala licenci na výrobu dětského textilu z Outlastu®.  Hledáte-li dětský textil s Outlast®, pak hledejte produkty firmy Dita pod značkou Little Angel®.