Výrobky s Outlast® sbírají ocenění

11.09.2014 20:46
  • Výrobků s materiálem Outlast® nefandí jenom maminky a miminka, ale také odborníci! Přesvědčte se! Již několik našich výrobků získalo ocenění.
  • V loňském roce udělila odborná porota na festivalu For Kids v Praze Grand Prix naší šněrovací zavinovačce ANGEL - OUTLAST® jako nejlepšímu výrobku veletrhu. Zavinovačka získala i cenu inovace roku.
  • „Výrobek je technicky velmi vyspělý a představuje výrazné funkční přínosy pro dítě i jeho rodiče. Je vyroben z pokrokového materiálu Outlast® umožňujícího regulovat teplotu. Jedná se o konstrukční vylepšení předchozího výrobku (zavinovačky), a je zřejmé, že výrobce promýšlí potřeby svého zákazníka ze všech možných pohledů. Výsledkem je nová konstrukce zavinovačky umožňující kromě využití výhod použitých materiálů také modulární přizpůsobení momentálním potřebám. Je třeba přihlédnout i k faktu, že výrobek je součástí celé řady podobných výrobků a nabízí tak svému zákazníkovi komplexní řešení jedním větším nákupem.“
  • O dva roky dříve získal cenu Grand Prix jako nejlepší výrobek festivalu Fusak Exclusive ANGEL - Outlast®, a to za vhodně použitý materiál a za variabilitu umožňující použití fusaku pro věkové rozpětí dětí a domácnosti i v přírodě.
  • Cenou Inovace roku se může pyšnit i Fusak jarní 5v1 ANGEL – Outlast®. Ten ji získal v roce 2012. „Fusak kombinuje hned několik prvků zakládajících jeho inovativnost. Využívá výhodnou kombinaci konstrukce a použití pokročilých materiálů umožňujících výbornou regulaci tělesné teploty. K tomu je sice využit mj. nakupovaný materiál Outlast®, ale ve spojení s celkovou konstrukcí značící pochopení potřeb dítěte a modularitou výrobku je zřejmé, že jde o značnou inovaci. Výrobek řeší jednak problém uživatele – malého dítěte – typický problém s termoregulací a reakci na vnější teplotní změny. Díky konstrukci umožňující 5 různých druhů použití je zároveň výborným pomocníkem rodičů dítěte na cesty – kteří takto mohou snížit nároky na přepravu zavazadel, a být připraveni na změny počasí.“
  • Cenou Inovace roku a čestným uznáním se může chlubit Zavinovačka ANGEL - Outlast®, Baby 2v1.